wtorek, 25 stycznia 2011

BSP

Niedawno przyłączyłam się do zabawy Bead Soup Party, organizowanej przez Lori Anderson, która polega na wymianie koralikami. To interesująca odmiana od typowych wymian, w których dotychczas uczestniczyłam. Tym razem ja nic nie tworzę dla osoby wylosowanej dla mnie. Przygotowujemy zestaw: korale/kamienie/bali itp., do tego zapięcie, reszta składników wg naszego uznania i tymi zestawami wymieniamy się. Ze składników robimy biżuterię dla siebie. Lori wylosowała dla mnie Jackie Ryan z The Silver Lodge. Jackie ma oryginalne pomysły i tworzy wspaniałą biżuterię. Szlachetne kamienie, srebro, złoto, perły, kryształy .... mogłabym oglądać Jej twory godzinami! Właśnie dziś otrzymałam od Jackie przesyłkę ze składnikami na moją "zupę" :o)
Perły Swarovskiego, agaty, jaspisy, ręcznie robiony srebrny wisior z łzą jaspisu i srebrna gwiazdka - zapięcie. Już się nie mogę doczekać, kiedy zajmę się zrobieniem sobie jakiegoś wisiora albo bransoletki z tych ślicznych kamieni!
Ideą zabawy jest wysłanie partnerce czegoś, co jest zupełnym przeciwieństwem tego, co ta robiła dotychczas. Dlatego ja wysłałam Jackie kule zielonego korala, ręcznie strugany drewniany wisior i kilka drewnianych korali, ametysty, poduszkę agatu, perły Swarovskiego, awenturyny oraz ręcznie robione łączniki z mosiężnego drutu; zapięcie również zrobiłam specjalnie dla Jackie:

I wszystko razem:
Mam nadzieję, że zestaw spodoba się Jackie i że rzeczywiście będzie inspiracją do stworzenia czegoś "z zupełnie innej bajki" :o)

6 komentarzy:

 1. Bardzo fajna wymiana, naprawdę pomysłowa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam z niecierpliwością na Twoje dzieła, choć mam nadzieję, że mimo "innej bajki" nie stracą jednak Twojego charakteru, bo tego byłoby szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja zapraszam po wyróżnienie:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, świetny pomysł, jestem ciekawa efektów końcowych!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i podzielenie się opinią :o)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...