poniedziałek, 28 maja 2012

Urodziny.

Dacie wiarę, że Julka kończy dziś 2 lata? :o)Przede wszystkim cieszymy się, że jest zdrowa, że jest mądra i że jest cudna :o)
Wyrosła nam w te dwa lata prawie na metr, rozumie, co do niej mówimy i umie powiedzieć prawie wszystko, co chce. Są jednak słowa, które sobie wymyśla w potrzebie, z czego mamy mnóstwo śmiechu. Np., ma "zamiennik" na dinozaura i mówi na to zwierzę "didijam" albo zamiast "Oliwia" mówi "Ijabam". Chociaż generalnie prędzej czy później uda nam się odgadnąć o co Julce chodzi, jest pewne wyrażenie, które pojawiło się dość dawno temu, a którego nie rozgryźliśmy do dziś. Mianowicie, Julka kilka razy w ciągu dnia mówi do nas, np. "Mamusiu, siadudidu?" Brzmi to jak pytanie, które Julcia zadaje w różnych sytuacjach, zero schematu i niestety, nikt nie może tego zrozumieć :o) Prócz zabawnych sytuacji werbalnych, bywa, że leżymy ze śmiechu obserwując Jej mimikę - ma niesamowicie plastyczną buźkę, zresztą małą próbkę można zaobserwować w kolażu wyżej. Uwielbia malować i śpiewać. Zazwyczaj maluje kwiatki, baloniki, serduszka, a ostatnio oniemieliśmy z wrażenia na widok samochodu - można było łatwo dostrzec karoserię i koła. Nauczyła się (od lalki :p) "Aaa, kotki dwa" i "Głowa, ramiona, kolana, pięty ...".
Wyściskaliśmy Ją dziś milion razy, zachodząc w głowę kiedy te dwa lata minęły .... tak, nasza słodka, kochana Juleczka ma 2 lata :o)

7 komentarzy:

 1. Niech Wam Julka rośnie zdrowo:) Śliczna dziewczynka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiadomo kiedy te dzieci tak szybko rosną!!! Julce zdrówka życzę, żeby rosła na pociechę rodziców.:))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Zarówno małej Jubilatce, jak również całej Rodzince życzymy zdrowia i radości :)
  Macie cudne dziewczynki, gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. czas tak szybko leci a dzieciaczki nam tak szybko rosną :) wszystkiego najlepszego na dla małej panny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Julce: rośnij mądrze i zdrowo; Mamie: ciągłej radości i satysfakcji z Córki.

  OdpowiedzUsuń
 6. pięknie dziękujemy Wam za życzenia :o)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i podzielenie się opinią :o)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...